Producent

Vademecum Soft oraz Yarston s.c.

Kancelaria prawno-informatyczna Yarston s.c., przez 24 lata specjalizowała się w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania dla firm z najróżniejszych obszarów: BHP, faktury, kadry, płace, księgowość, windykacja, CRM, HACCP, tworzenie stron www itp.

Od czerwca 2021 r. operatorem aktualizacji oraz programów z serii Vademecum jest firma:
Vademecum Soft

Programy eksperckie są oparte o algorytmy wynikające z przepisów prawa. Mają nowoczesną trójwarstwową architekturę, mogą pracować w sieci, a poprzez internet nawet w różnych miejscowościach. W krótkim czasie zdobyły znaczącą pozycję w Polsce, a przez wielu są uznawane za najlepsze na rynku, bardzo przyjazne,  łatwe w obsłudze i intuicyjne.

Vademecum Soft

Ciągły rozwój

Tworzymy oprogramowanie do prowadzenia firmy już od 24 lat. Nasze doświadczenie pozwala na nieustanne wprowadzanie zmian i udoskonaleń w naszych produktach. Stały kontakt z naszymi klientami pozwala na implementowanie dodatkowych funkcji w trybie natychmiastowym.

Oprogramowanie

Charakter aplikacji, a także zmieniające się przepisy oraz procedury wymagają sprawnego wprowadzania odpowiednich zmian w funkcjach programu, tak, aby zawsze spełniał wszystkie wymagania przepisów prawa.

NASZE LICZBY:

Lata na rynku

Linii kodu

Sprzedanych programów